16.12.2017 - Vyškov - Pulp Fiction Music klub26.12.2017 - Uherské Hradiště - Mír2.3.2018 - Krnovdalší koncerty...

VYHLAŠUJEME SOUTĚŽ O KOMPLETNÍ DISKOGRAFII GATE CRASHER
Soutěž je POUZE PRO ČLENY GATE Crasher Army na Facebooku. Pokud v této skupině nejste, neváhejte se přidat a získat tak možnost zapojení do soutěže a další výhody. GATE Crasher Army najdete tady:

https://www.facebook.com/groups/433672060173914/

Podmínky soutěže jsou zveřejněny ve skupině GATE Crasher Army.

V sobotu 23.12. vylosujeme výherce, kterej od nás dostane kompletní diskografii (Chocolate Rabbit, Recycled, Bitterfly, #nevynechas a podepsanou výběrovku 10 LET. Aby byl tento dárek úplně nejvíc speciální, jedná se PŘESNĚ O KUSY DESEK, ZE KTERÝCH SE VÝBĚROVKA 10 LET CHYSTALA! Takže celkem sběratelskej kousek:-)

Tak neváhejte a veselý Vánoce!

Ondra, Wofík, Macek a Filipák

VÝBĚROVKA 10 LET PRÁVĚ VYCHÁZÍ!
S radostí oznamujeme, že právě vychází VÝBĚROVÁ DESKA "10 LET"! Kde ji sehnat!

1) V elektronické podobě na https://www.fairpricemusic.com/cz/band/gate-crasher

2) Fyzicky v e-shopu MERCHSHOP na https://merchshop.cz/index.php?/shop/kapely/gate-crasher nebo na kterémkoli z koncertů

Album 10 LET mapuje to nejlepší ze čtyř doposud vydaných řadových desek. Najdete na ní celkem 14 vybraných skladeb a navíc úvodní zbrusu nový singl “Desetkrát”. Vychází v luxusním 6ti stránkovém digipacku. Cena desky ve fyzické podobě je 200,- Kč (+ poštovné). Objednávky pod stromeček doporučujeme udělat co nejdřív:-)

Pěkný poslech přejeme!

PODZIMNÍ #nevynechas TOUR
Ahoj parto! Tady je seznam termínů podzimní části #nevynechas tour! Kromě pekelnýho večírku se můžete těšit i na zbrusu novej singl "Desetkrát" z výběrovky 10 LET. Stavte se na panáčka, už nám po létě zase chybíte:-)

starší novinky...