DĚKUJEME ZA ROK 2018!!!
Čau bando!!! Rok 2018 se blíží ke konci a my vám za něj DĚKUJEME!!! Byl největší a nejlepší, jakej jsme zatím měli a to pouze DÍKY VÁM!!! Pojďte s náma na chvilku zavzpomínat na tu společnou jíízdu, ve videu, který jsme si pro vás připravili!!!

Přejeme krásný Vánoce a těšíme se na vás všechny v Brně 28.12. na posledním letošním večírku!!!

Ondra, Wofík, Macek, FilipákPROSINCOVÝ VEČÍRKY
Čau bando!!! Jak jsme už říkali, v těchto týdnech makáme na nové desce, takže společných večírků bude do konce roku jen několik. Slovy 3 a to v prosinci. Tady je aktuální seznam. Pak se uvidíme zase až na jaře, tak to neprošvihněte!!! Těšíme se na vás neskutečně moc!!!LETNÍ #desetkrattour JE ZA NÁMA!
Přátelé, letní #desetkrattour 2018 je za náma! Bylo to zatím největší a nejdelší léto, jaký jsme kdy absolvovali a bylo ÚPLNĚ NEJLEPŠÍ!!! A to pouze a jen DÍKY VÁM!!! A to vám nikdy nepřestaneme opakovat!!! Vy jste ti, kvůli kterým to celý děláme, jezdíme, skládáme a jste to vy, kdo nabíjí společný večírky neskutečnou enegrií!!! A je vás čím dál víc a to nás žene dopředu!!! Děkujeme taky celýmu našemu týmu, kterej se o nás celý léto staral a všem pořadatelům a partnerům!

Na podzim se uvidíme jen několikrát, protože se zavřeme do zkušebny a do studia a většinu času plánujeme věnovat práci na nové desce, kterou vám příští rok chceme představit. Termíny podzimních večírků zveřejníme co nejdřív.

Mějte se suprově a ještě jednou nám za celý léto dovolte od srdce říct obrovský DĚKUJEME!!!

Ondra, Wofík, Macek, Filipákstarší novinky...